Professorat

Els orígens de l’ensenyament a la ciutat de Lleida, es remunten a l’any 1966, quan es va constituir el Seminari d’Estudis socials de Lleida, que es va encarregar d’impartir els ensenyaments del títol de Graduat Social de l’Escola social de Barcelona. Avui s’ha d’indicar, que amb més de 20 anys d’experiència, des de l’Escola Universitària de Graduats socials de Lleida, ara Escola Universitària de Relacions Laborals de Lleida (1991), el professorat ha estat sempre la clau de l’èxit d’aquesta Escola.

Els professors que imparteixen docència en aquesta Escola es distingeixen per mantenir un contacte directe amb el món empresarial, amb els despatxos professionals i amb les organitzacions i institucions tant públiques com privades, sent alguns d’ells, experts de prestigi en els seus camps respectius.

La gran diversitat de perfils dels professors de la EURL millora la qualitat docent i serveix perquè pugui realitzar una major interrelació entre les diferents matèries que s’imparteixen en el Grau de Relacions Laborals i Recursos Humans.

Els professors són innovadors en la generació i transmissió de coneixements i per a això, utilitzen una gran varietat de metodologies, cosa que els permet donar una millor i més especialitzada ensenyament

Els professors de la EURL es caracteritzen per la seva fàcil accessibilitat i atenció personalitzada pel que fa als alumnes.

El professorat de la EURL s’organitza en dos únics departaments acadèmics: Estudis Jurídics de l’Empresa i Estudis Econòmics, històrics i sociològics de l’empresa, donant així una major agilitat a tots els tràmits.

Professors de la titulació / informació de contacte

 

PROFESSOR

Perfil Acadèmic

CONTACTE

José Antonio Alonso Quintana

Perfil

joseantonioalonso@eurl.es

Blanca Ballester Casanella

Perfil

blancaballester@eurl.es

Ramón Borjabad Bellido

Perfil

direccio@eurl.es

Víctor Borjabad Bellido

Perfil

jvictorborjabad@eurl.es

Mª Victoria Borjabad Bellido

Perfil

mvictoriaborjabad@eurl.es

Mª Jesús Casas Areste

Perfil

mjcasas@eurl.es

Teresa Codina Castellá

Perfil

teresacodina@eurl.es

Rosa Florensa Guiu

Perfil

rflorensa@eurl.es

Jesús Gasque Lopez

Perfil

jgasque@eurl.es

Ramón Guiu Rius

Perfil

ramonguiu@eurl.es

Yolanda Masanes Surroca

Perfil

imasanes@eurl.es

Alex Mata Sola

Perfil

alexmata@eurl.es

Inés Polo Izquierdo

Perfil

ipolo@eurl.es

Joan Sagues Sanjose

Perfil

jsagues@eurl.es

Borja Solans Casas

Perfil

b.solans@eurl.es

Aura Esther Vilalta Nicuesa

Perfil

auravilalta@eurl.es

Mihaela Topor Bahrin

Perfil

mtopot@eurl.es

Agustín Luna Serrano

Perfil

aluna@eurl.es

Luís Alberto Martín Ballesteros

Perfil

lamartin@eurl.es

Primitivo Borjabad Gonzalo

Perfil

pborjabad@eurl.es

Luís Costa Ran

Perfil

lcosta@eurl.es

José Luís Solans Pueyo

Perfil

jlsolans@eurl.es

Pere Sabaté Prats

Perfil

psabate@eurl.es

Javier Cuchí Denia

Perfil

j.cuchi@eurl.es